The Best Of (2-06-2017) |
Osiągnięcia indywidualne | |||
Kryterium | Zawodnik (Drużyna) | Osiągnięcie | Mecz |
Zawodnik kolejki | Kinga Cichecka (SP 3 Żyrardów) | EVAL - 21 (18 pkt, 1 zb, 0 as, 3 prz) | 2-06-2017 PSP 1 Bochnia - SP 3 Żyrardów ( 23:45 ) |
Najlepszy 6 zawodnik | Kinga Cichecka (SP 3 Żyrardów) | EVAL - 21 (18 pkt, 1 zb, 0 as, 3 prz) | 2-06-2017 PSP 1 Bochnia - SP 3 Żyrardów ( 23:45 ) |
Najwięcej punktów | Kinga Cichecka (SP 3 Żyrardów) | 18 pkt (6/6 2pkt, 1/1 3pkt, 3/4 1pkt) | 2-06-2017 PSP 1 Bochnia - SP 3 Żyrardów ( 23:45 ) |
Najlepiej broniący | Julia Korona (SP 45 Lublin) | 8 prz + 0 bl + 6 zb ob - 3 f | 2-06-2017 SP 3 Działdowo - SP 45 Lublin ( 29:37 ) |
Najlepiej zbierający | Wiktoria Barańska (SP 16 Szczecin) | 13 zb ( 8 at , 5 ob ) | 2-06-2017 SP 9 Kutno DZ - SP 16 Szczecin ( 33:25 ) |
Najlepiej podający | Anastazja Owczarzak (SP 19 Poznań) | 6 asyst ( które dały 11 pkt) | 2-06-2017 SP 19 Poznań - PSP Dąbrowa ( 48:27 ) |
Najwięcej celnych za 2 | Roksana Ćwiek (SP 45 Lublin) | 7/13 ( 53% ) 2pkt | 2-06-2017 PSP Dąbrowa - SP 45 Lublin ( 10:36 ) |
Najwięcej celnych za 3 | Julia Korona (SP 45 Lublin) | 2/2 ( 100% ) 3pkt | 2-06-2017 PSP Dąbrowa - SP 45 Lublin ( 10:36 ) |
Najwięcej celnych z gry | Nikola Kowalczuk (SP 3 Działdowo) | 8/21 ( 38% ) 2 pkt + 3 pkt | 2-06-2017 SP 3 Działdowo - SP 45 Lublin ( 29:37 ) |
Najwięcej celnych za 1 | Paulina Poniszewska (SP 9 Kutno DZ) | 5/6 ( 1pkt ) | 2-06-2017 SP 9 Kutno DZ - SP 16 Szczecin ( 33:25 ) |
Najbardziej przydatny zawodnik | Agata Sojka (SP 12 Katowice) | +26 | 2-06-2017 SP Oleśnica - SP 12 Katowice ( 9:42 ) |
Double-Double | |||
Double-Double | Wiktoria Trznadel (SP 12 Katowice) | 16 pkt 10 zb (5 at, 5 ob) | 2-06-2017 SP 12 Katowice - SP 5 Grudziądz ( 40:21 ) |
Double-Double | Gabriela Kubala (PSP 1 Bochnia) | 15 pkt 11 zb (3 at, 8 ob) | 2-06-2017 SP 3 Zambrów - PSP 1 Bochnia ( 29:26 ) |
Osiągnięcia drużynowe | |||
Kryterium | Drużyna / Drużyny | Osiągnięcie | Mecz |
Najbardziej zacięty mecz | SP 3 Działdowo - SP 45 Lublin | 9 zmian prowadzenia ( remisy - 3 ) | 2-06-2017 SP 3 Działdowo - SP 45 Lublin ( 29:37 ) |
Najwięcej punktów w sumie | SP 3 Żyrardów - SP 1 Wschowa | 80 pkt | 2-06-2017 SP 3 Żyrardów - SP 1 Wschowa ( 49:31 ) |
Największa różnica punktowa | SP 45 Lublin - SP 19 Poznań | 37 pkt | 2-06-2017 SP 45 Lublin - SP 19 Poznań ( 8:45 ) |
Najbardziej skuteczny zespół (2 i 3) | SP 1 Wschowa | 14/27 51% ( 2 i 3 pkt) | 2-06-2017 SP 3 Żyrardów - SP 1 Wschowa ( 49:31 ) |
Najbardziej skuteczny zespół | SP 5 Kartuzy | 11/15 73% ( trumna) | 2-06-2017 SP 16 Szczecin - SP 5 Kartuzy ( 12:31 ) |
Fair Play | SP 19 Poznań | 2 przewinień | 2-06-2017 SP 19 Poznań - PSP Dąbrowa ( 48:27 ) |
Najwięcej zbiórek ( at +ob ) | SP 3 Działdowo | 41 zbiórek ( 20 at + 21 ob ) | 2-06-2017 SP 3 Działdowo - PSP Dąbrowa ( 43:11 ) |
Zbiórki w ataku | SP 45 Lublin | 21 | 2-06-2017 PSP Dąbrowa - SP 45 Lublin ( 10:36 ) |
Zbiórki w obronie | SP Oleśnica | 22 | 2-06-2017 SP Wierzawice - SP Oleśnica ( 31:7 ) |
Najlepsi rezerwowi | SP 19 Poznań | 36 pkt | 2-06-2017 SP 19 Poznań - PSP Dąbrowa ( 48:27 ) |
Najbardziej skuteczna ( EVAL ) | SP 19 Poznań | 74 | 2-06-2017 SP 19 Poznań - PSP Dąbrowa ( 48:27 ) |
Czas bez kosza z gry | SP 3 Zambrów | 15:28 | 2-06-2017 SP 3 Zambrów - SP 3 Żyrardów ( 10:39 ) |
Drużyna podkoszowa | SP 45 Lublin | 100% punktów za 2 | 2-06-2017 SP 45 Lublin - SP 19 Poznań ( 8:45 ) |
Drużyna obwodowa | SP Oleśnica | 33% punktów za 3 | 2-06-2017 SP Oleśnica - SP 12 Katowice ( 9:42 ) |
Wydruk z programu Goodgame napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2017 mail: lukasoft@lukasoft.net tel. (+48)516109267 |